Ruukki

RUUKKI plieninės stogo dangos

Stogo danga Monterrey
Monterrey™ – yra populiariausia mūsų plieninė stogo danga, kuri puikiai dera tiek prie kraštovaizdžio, tiek prie namo architektūros. Klasikinė čerpės forma stogui suteikia estetišką ir ramią išvaizdą.

Stogo danga Decorrey
Decorrey™ – tvirta, lengvai prižiūrima ir paprastai montuojama. Puikiai tinkama tiek naujiems, tiek renovuojamiems stogams. Ji atrodo šiuolaikiškai ir stilingai.

Stogo danga Finnera
Dėl naujos ir novatoriškos stogo dangos Finnera konstrukcijos jūsų plieninis stogas bus ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas.


Stogo danga Adamante

Naujasis čerpinis profilis Ruukki Adamante yra savita nauja stogo danga, tinkanti besirūpinantiems namo stiliumi savininkams. Vyno raudona ir baklažano aksominė, puikiai atitinka drąsų, stilingą dizainą


Classic stogo danga

Klasikinės stogo dangos paklojimas yra viena iš seniausių technologijų naudojamų statybose. Dabar mes galime pasiūlyti naujoviškus sprendimus naudojant šią stogo dangą.


Vintage stogo danga

Stogo danga Ruukki Vintage – įkvėpta praėjusių amžių architektūros. Joje dera tradicinis stilius ir šiuolaikinės technologijos.


Valcuota stogo danga

Mechaniškai tvirtinama, valcuota „Ruukki“ stogų danga tai klasikinė danga kuri yra patikrinta laiko ir naudojama jau daugelį metų.

Trapecinė stogo danga T-20
T20 – tai tiesių linijų, trapecinės formos stogo danga, kuri tinka įvairiausiems statiniams, pradedant šiuolaikiniais individualiais gyvenamaisiais namais ir baigiant atnaujinamais ūkiniais pastatais

Kitos profiliuotos stogo dangos
„Ruukki“ siūlo įvairius profiliuotus plieno dangos lakštus tinkamus skirtingų stilių stogams. Kai kurie profiliai taip pat tinka ir fasadams.